Kayıt ve Ödeme

1. Sempozyumumuz öğretim üyesi, öğretim görevlisi, öğretmen, okutman, araştırma görevlisi, yüksek lisans veya doktora eğitimi devam eden veya tamamlamış tüm katılımcılara açıktır.

2. Sempozyum katılım bedeli 350 Türk Lirasıdır.

3. Bir yazar en fazla iki bildiri ile katılabilir. İkinci bildiri için ücret talep edilmemektedir. 

4. Sempozyum katılım bedeli 30.03.2019 tarihine kadar ödenebilir. 

5. Çok yazarlı bildirilerde sunum yapan yazar diğer yazarların katılım belgesini herhangi bir ücret ödemeden alabilir. 

6.  Çok yazarlı bildirilerde sunum yapacak yazar dışındakilerin sempozyuma fiilen katılmaları durumunda yazar başına 100 tl  ödemeleri gerekmektedir.

7. Sempozyum katılım bedeli aşağıdaki hizmetleri kapsar:

Ara ikramlar, sempozyum çantası, yaka kartı, katılım belgesi, bildiri özetlerinin e-kitap olarak yayınlanması, bildiri tam metinlerinin editörlü e-kitap olarak yayınlanması.

8. Katılım ücretine konaklama dahil değildir. Dört yıldızlı otelde her şey dâhil konseptiyle sağlanacak konaklamayla ilgili bilgi, Konaklama menüsünde verilmiştir..

Konaklamasız günübirlik katılımlarda otel yönetimi tarafından 09.00-17.00 saatleri arasındaki hizmetler için ayrıca 120 Tl ücret talep etmektedir. (Detaylı bilgi için Konaklama menüsüne bakınız.)

ÖDEME BİLGİLERİ

Sempozyum katılım ücreti ve otel konaklama ücreti ayrı ayrı hesaplara yatırılacaktır:

1.SEMPOZYUM KATILIM ÜCRETİ

Sempozyum katılım ücretinin (350 TL) yatırılacağı hesap bilgileri:

GÖK İLETİŞİM İNŞ. TAAH. TEKS. SAN.

 GARANTİ BANKASI AYDINLIKEVLER ŞUBESİ

IBAN NO: TR65 0006 2000 5790 0006 8996 61

Açıklama: Türklerin Dünyası

_______________________________________________________________

2. OTEL KONAKLAMA ÜCRETİ

AZ OTEL İŞL. TUR. İNŞ. TİC. LTD. ŞT

IBAN NO: TR59 0006 4000 0016 2150 0088 43

Açıklama: Türklerin Dünyası

Konaklama yapacak katılımcıların  kalacakları gün sayısı ve oda türüne göre kendi hesaplamalarını yapıp tutarı yukarıdaki hesaba yatırmaları gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra 2019tds@gmail.com mail adresimize kalacakları gün hakkında bilgi vermeleri gerekmektedir.

Örneğin, 2 gün tek kişilik odada kalacak bir katılımcımız, 530 TL’yi aşağıdaki hesaba yatırdıktan sonra mail aresimize şu maili göndermelidir: “12 ve 13 Nisan günü için tek kişilik oda ücreti olan 530 TL’yi otelin İban hesabına yatırdım.”

ÖNEMLİ NOT: Bu iş ve işlemleri yapmayan katılımcılarımızın olası bir problem yaşamaları durumda Sempozyum Düzenleme Kurulu ve otel yönteminin herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini belirtmek isteriz.